Gå til innhold Gå til navigasjon
Meny

Treningstider | Terminliste 2019

Sist oppdatert 06.09.2019 kl.11.26

Treningstider | Terminliste 2019

Husk drikkeflaske, leggskinn og treningstøy etter vær- og føreforhold.

Vi anbefaler alle å skifter i garderobe før og etter trening for forebygge sykdom samt bidra til god garderobekultur.

Merk: Treningstider og dager vil bli løpende korrigert i forhold til treningskamper.

Treningstider kan endres løpende under året. Nødvendig informasjon vil bli gitt til spillerne underveis.

Vinter 2018/2019 

Uke 47 (19.11 - 25.11)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Tirsdag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Onsdag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Fredag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Uke 48 (26.11 - 02.12)  

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Tirsdag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Torsdag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Fredag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Lørdag   kl. 1130 - 1300   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1115)

Uke 49 (03.12 - 09.12)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Tirsdag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Torsdag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Fredag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Lørdag   kl. 1130 - 1300   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1115)

Uke 50 (10.12 - 16.12)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Tirsdag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Torsdag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Lørdag   kl. 1130 - 1315   Ullern - NIF G19 Elite, Treningskamp Telenor Arena (Oppmøte kl 10:15)

Uke 51 (17.12 - 23.12)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Tirsdag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Torsdag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Fredag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Lørdag   kl. 1130 - 1300   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1115)

Uke 52 (24.12 - 30.12)

Juleferie med egentrening

2019

Uke 1 (31.12 - 06.01)

Onsdag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Torsdag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Fredag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Lørdag   kl. 1130 - 1300   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1115)

Uke 2 (07.01 - 13.01)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Tirsdag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Torsdag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Fredag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Lørdag   kl. 1500 - 1645   NIF G19 Elite - Skeid, Treningskamp Nordstrand KG (Oppmøte kl 1345)

Uke 3 (14.01 - 20.01)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Tirsdag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Torsdag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Fredag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Lørdag   kl. 1500 - 1645   Sandefjord - NIF G19 Elite, Treningskamp Nordstrand KG 

Uke 4 (21.01 - 27.01)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Tirsdag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Torsdag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Fredag   kl. 1300 - 1600   IFK Gøteborg G19 Elite - NIF G19 Elite, treningskamp Prioritet Serneke Arena 

Lørdag   kl. 1100  - 1230  Trening Prioritet Serneke Arena

Søndag  kl. 0930  - 1100  Sandareds G19 Elite - NIF G19 Elite, treningskamp Prioritet Serneke Arena 

Uke 5 (28.01 - 03.02)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Tirsdag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Torsdag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Fredag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Lørdag   kl. 1100 - 1245   NIF G19 Elite - Mjøndalen G19 Nasjonal, Treningskamp Nordstrand KG 

Søndag kl. 0930 - 1100    Nordstrand KG (Oppmøte kl 0915)

Uke 6 (04.02 - 10.02)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Tirsdag   kl. 1930 - 2100   Kråkerøy G19 - NIF G19 Elite, Treningskamp Fredrikstad Stadion  

Onsdag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Fredag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Uke 7 (11.02 - 17.02)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Tirsdag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Torsdag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Fredag                              Camp Tyrkia 

Lørdag                              Camp Tyrkia

Søndag                             Camp Tyrkia

Uke 8  (18.02 - 24.02)

Mandag                             Camp Tyrkia

Tirsdag                              Camp Tyrkia - Treningskamp

Onsdag                             Camp Tyrkia

Torsdag                             Camp Tyrkia

Fredag                              Camp Tyrkia

Lørdag                              Camp Tyrkia - Treningskamp

Søndag                             Camp Tyrkia 

Uke 9 (25.02 - 03.03)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Tirsdag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Torsdag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Fredag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Uke 10 (04.03 - 10.03)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Tirsdag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Onsdag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Fredag   kl. 1845 - 20:30  KFUM Oslo- NIF G19 Elite, Treningskamp KFUM Arena 

Lørdag   kl. 1130 - 1300   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1115)

Uke 11 (11.03 - 17.03)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Tirsdag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Torsdag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Fredag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Søndag   kl.1400 - 1545   NIF G19 Elite - Kongsvinger, Treningskamp Nordstrand KG 

Uke 12 (18.03 - 24.03)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Tirsdag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Torsdag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Fredag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Lørdag kl. 1000 - 1900    Dugnad Jacobs

Uke 13 (25.03 - 31.03)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Tirsdag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Torsdag  kl. 1930 - 2115    NIF G19 Elite - Drøbak/frogn IL G19, Treningskamp Nordstrand KG 

Fredag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Lørdag   kl. 1130 - 1300   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1115)

Uke 14 (01.04 - 07.04)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Tirsdag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Torsdag  kl. 2015 - 2200   HamKam - NIF G19 Elite, Briskeby Stadion. 1. runde Interkrets A

Fredag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Lørdag   kl. 1130 - 1300   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1115)

Uke 15 (08.04 - 14.04)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Tirsdag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Torsdag  kl. 1830 - 1945   NIF G19 Elite - Stabæk, Nordstrand KG. 2. runde Interkrets A 

Fredag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Lørdag  kl. 1000 - 1900    Dugnad Jacobs

Søndag  TreningsCamp Påske

Uke 16 (15.04 - 21.04)

Mandag  TreningsCamp Påske

Tirsdag   TreningsCamp Påske

Onsdag   TreningsCamp Påske 

Torsdag   påskefri

Fredag    påskefri 

Lørdag    påskefri

Søndag kl. 1800 - 1930    Nordstrand KG (Oppmøte kl 1745)

Uke 17 (22.04 - 28.04)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Tirsdag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Torsdag  kl. 1900 - 2045   Selbak TIF - NIF G19 Elite (1. runde Telenor Cup NM G19)

Fredag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Lørdag   kl. 1130 - 1300   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1115)

Uke 18 (29.04 - 05.05)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615) Husk! Dugnad 1815

Tirsdag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615) Husk! Dugnad 1815

Torsdag  kl. 1830 - 1945   Follo Fotball - NIF G19 Elite, Ski KG. 3. runde Interkrets A

Fredag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Lørdag   kl. 1130 - 1300   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1115)

Uke 19 (06.05 - 12.05)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Tirsdag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Torsdag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Fredag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Lørdag   kl. 1130 - 1300   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1115)

Uke 20 (13.05 - 19.05)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Tirsdag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Torsdag  kl. 1830 - 2015   NIF G19 Elite - Fredrikstad FK. Nordstrand KG. 4. runde Interkrets A 

Fredag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Lørdag   kl. 1130 - 1300   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1115)

Uke 21 (20.05 - 26.05)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Tirsdag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Torsdag  kl.1800 - 1945    NIF G19 Elite - Holmen IF G19. 2. runde Telenor Cup NM G19 

Fredag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Søndag   kl. 1400 - 1530   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1345)

Uke 22 (27.05 - 02.06)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Onsdag  kl. 1900 - 2045   Lillestrøm SK - NIF G19 Elite. LSK Hallen. 5. runde Interkrets A

Torsdag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Fredag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Lørdag   kl. 1130 - 1300    Nordstrand KG (Oppmøte kl 1115)

Uke 23 (03.06 - 09.06)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Tirsdag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Torsdag  kl. 1830 - 1945   NIF G19 Elite - Sarpsborg 08. Nordstrand KG. 6. runde Interkrets A 

Fredag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Lørdag   kl. 1130 - 1300    Nordstrand KG (Oppmøte kl 1115)

Uke 24 (10.06 - 16.06)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Tirsdag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Torsdag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Fredag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Lørdag   kl. 1130 - 1300    Nordstrand KG (Oppmøte kl 1115)

Uke 25 (17.06 - 23.06)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Tirsdag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Torsdag  kl. 1845 - 2030   Vålerenga IF - NIF G19 Elite. Valle Hovin KG. 7 serierunde Interkrets A

Fredag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Lørdag   kl. 1130 - 1300    Nordstrand KG (Oppmøte kl 1115)

Uke 26 (24.06 - 30.06)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Tirsdag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Torsdag  kl. 1845 - 2030   NM G19 Telenor Cup 3. runde.

Fredag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Lørdag   kl. 1130 - 1300    Nordstrand KG (Oppmøte kl 1115)

Uke 27 (01.07 - 07.07)

Fotballferie m/egentrening

Uke 28 (08.07 - 14.07)

Fotballferie m/egentrening

Uke 29 (15.07 - 21.07)

Fotballferie m/egentrening

Uke 30 (22.07 - 28.07)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Tirsdag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Torsdag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Fredag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Lørdag   kl. 1130 - 1300    Nordstrand KG (Oppmøte kl 1115)

Uke 31 (29.07 - 04.08)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Tirsdag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Torsdag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Fredag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Lørdag   kl. 1130 - 1300    Nordstrand KG (Oppmøte kl 1115)

Uke 32 (05.08 - 11.08)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Tirsdag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Torsdag  kl. 1830 - 2015   NIF G19 Elite - HamKam. Nordstrand KG. 8. runde Interkrets A

Fredag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Lørdag   kl. 1130 - 1300    Nordstrand KG (Oppmøte kl 1115)

Uke 33 (12.08 - 18.08)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Tirsdag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Torsdag kl.   xxxx - xxxx    Telenor Cup NM G19 - 4. runde

Fredag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Lørdag   kl. 1130 - 1300    Nordstrand KG (Oppmøte kl 1115)

Uke 34 (19.08 - 25.08)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Tirsdag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Torsdag  kl. 1845 -2030    Stabæk - NIF G19 Elite. Nadderud KG. 9. serierunde Interkrets A

Fredag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Lørdag   kl. 1130 - 1300    Nordstrand KG (Oppmøte kl 1115)

Uke 35 (26.08 - 01.09)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Tirsdag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Torsdag  kl. 1830 - 2015   NIF G19 Elite - Follo. Nordstrand KG. 10. serierunde Interkrets A

Fredag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Lørdag   kl. 1130 - 1300    Nordstrand KG (Oppmøte kl 1115)

Søndag kl. 1400 - 1530    Nordstrand GK (Oppmøte kl. 1345)

Uke 36 (02.09 - 08.09)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Tirsdag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Torsdag  kl. 1930 - 2115   Fredsrikstad FK - NIF G19 Elite. Fredrikstad Stadion. 11. runde Interkr. A Utsatt pga værforhold

Fredag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Lørdag   kl. 1600 - 17 45   Fredsrikstad FK - NIF G19 Elite. Fredrikstad Stadion. 11. runde Interkr. A

Uke 37 (09.09 - 15.09)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Tirsdag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Torsdag  kl. 1830 - 2015   NIF G19 Elite - Lillsestrøm SK. Nordstrand KG .12. serierunde Interkrets A

Fredag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Lørdag   kl. 1130 - 1300    Nordstrand KG (Oppmøte kl 1115)

Uke 38 (16.09 - 22.09)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Tirsdag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Torsdag  kl. 1830 - 2015  Telenor Cup NM G19 - 5.runde

Fredag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Lørdag   kl. 1130 - 1300    Nordstrand KG (Oppmøte kl 1115)

Uke 39 (23.09 - 29.09)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Tirsdag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Torsdag  kl. 1900 - 2045  Sarpsborg 08 - NIF G19 Elite. Sarpsborg Stadion. 13. serierunde Interkrets A

Fredag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Lørdag   kl. 1130 - 1300    Nordstrand KG (Oppmøte kl 1115)

Uke 40 (30.09 - 06.10)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Tirsdag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Torsdag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Fredag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Lørdag   kl. 1130 - 1300    Nordstrand KG (Oppmøte kl 1115)

Uke 41 (07.10 - 13.10)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Tirsdag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Torsdag  kl. 1830 - 2015   NIF G19 Elite - Vålerenga IF. Nordstrand KG.14. serierunde Interkrets A

Fredag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Lørdag   kl. 1130 - 1300    Nordstrand KG (Oppmøte kl 1115)

Uke 42 (14.10 - 20.10)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Tirsdag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Torsdag  kl.  xxxx - xxxx   Trolig 5. runde/ kvartfinale Telenor Cup NM G19 event. trening

Fredag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Lørdag   kl. 1130 - 1300    Nordstrand KG (Oppmøte kl 1115)

Uke 43 (21.10 - 27.10 - ved fortsatt deltakelse i NM)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Tirsdag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Torsdag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Fredag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Lørdag   kl. 1130 - 1300    Nordstrand KG (Oppmøte kl 1115)

Uke 44 (28.10 - 03.11 - ved fortsatt deltakelse i NM)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Tirsdag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Torsdag  kl.  xxxx - xxxx   Telenor Cup NM G19 - Semifinale

Fredag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Lørdag   kl. 1130 - 1300    Nordstrand KG (Oppmøte kl 1115)

Uke 45 (04.11 - 10.11 - ved fortsatt deltakelse i NM)

Mandag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Tirsdag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Torsdag  kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Fredag   kl. 1630 - 1800   Nordstrand KG (Oppmøte kl 1615)

Lørdag   kl. 1130 - 1300    Nordstrand KG (Oppmøte kl 1115)

Uke 48 Lørdag 23.11 - Finale NM Telenor Cup