Gå til innhold Gå til navigasjon
Meny

Styrer og utvalg

Sist oppdatert 13.07.2016 kl.15.32

Her er en oversikt over styrer og utvalg.

Navn/e-post Rolle Periode Mobil E-post
         
HOVEDSTYRET:        
Robert Hagen Leder 2016-2017 93226804 roha08@online.no
Tron Mathisen Nestleder 2016-2017 90929222 tronm@online.no
David Aarstein Medlem 2016-2018 91730922 David.aarstein@visma.com
Kristine Wessel Medlem 2015-2017 40006737 kristine@mesen.no
Tonje Vang Medlem 2015-2017 90777685 tonje.vang@gmail.com   
Ingvar Hagen Medlem 2015-2017 95070502 ingvar.hagen@com-ex.no
Ingrid Viddal Medlem 2016-2018 90697558 ingrid.viddal@statnett.no
Thor Einar Andersen Medlem, leder Fotball * 90153928 tea@tearespons.no
Terje Berget Medlem, leder Håndball * 91883062 terje.berget@rikstoto.no
Christian H. Johansen Medlem, leder Allsport * 91839282 chhjohan@gmail.com
Pål Fritsvold Medlem, leder Triathlon * 920 9731  
         
KONTROLLKOMITEEN:        
Kjersti Aase Medlem   91605693 kjeraa@statoil.com
Øystein Siggerud Medlem   92043230 Oystein@Siggerud.no
         
ORDENSUTVALGET:        
Morten Falch Medlem   91331747 mfalch@online.no
Oddbjørn Brevik Medlem      
         
VALGKOMITEEN:        
Frode Kjeldsen Medlem   93441110 frode.kjeldsen@hotmail.no
Even Heljesen Medlem     eoh@tandbergs.no
         
REPRESENTANTSKAPET:        
Rolf Nyhus Leder   93017705 rolnyhus@online.no
Ottar Vogt Medlem      
Morten Falch Medlem      
Sonja Billington Medlem      
Camilla Røyne Medlem      
Åse Risberg Medlem      
Gunnar Tverrdal Medlem      
Bjarne Guderud Medlem      
Sven Scheldrup Mathiesen Medlem      
Terje Hall Torgersen Medlem      
Ole Jørgen Karlsen Medlem      
Janne Osmo Eriksen Medlem      
Terje Rustad Medlem      
Bjørn Engen Medlem      
Oddbjørn Brevik Medlem      
Fredrik Wraamann Medlem      


* Gruppestyrenes ledere trer inn i Hovedstyret i kraft av sitt lederverv.