Gå til innhold Gå til navigasjon
Meny

Lagskontakter

Sist oppdatert 20.08.2017 kl.20.35

Under finner du kontaktinfo til hovedtrener og foreldrekontakt. For ytterligere informasjon og andre personer rundt lagene, se den grønne knappen "Finn mitt lag" på toppen av siden for egen lagside.

Finner du ikke informasjonen du er ute etter, kontakt kontoret.

Ansvar:
H=Hovedtrener
F=Foreldrekontakt

Ballskole: For barn i 1.klasse som ønsker å begynne med håndball, utdeles det egen håndballskole-innbydelse på skolene i området rett etter skolestart.  
 
GUTTER Rolle Navn Mobil E-post
G2010 H Stein Elmenhorst 98219523 stein@elmenhorst.no
  F Jørn Ljunggren 41921291 jorn.ljunggren@gmail.com
G2009 H Hege Bøhm Ottar 90934354 hege.bohm@getmail.no
  F Se hovedtrener    
G2008 H Robin Gyve 93039123 rob.gyve@gmail.com
  F Kristine Hagen 93495113 Kanderse74@hotmail.com
G2007 H Jon Espen Kleven 99169306 nojek1@outlook.com
  F Camilla Skar 41187932  Camilla.Skar@gmail.com
  F Anne-Mette Ophus 90017546 anne.mette.ophus@coop.no
G2006 H Hege Bøhm Ottar 90934354 hege.bohm@getmail.no
  F Siri Lader Bruhn 41401036 siri.lader.bruhn@gmail.com
G2005 H Chris Andre Inglingstad 99404668 chrisinglingstad@live.no
    F Cathrine Berget 40909806 cabe@implement.no
G2004 H Alexander Lyholt 90961586 lyholt@rocketmail.com
  F Monica Løchen 41223304 monica@lochen.com
G2003 H Svein Erik Bjerkrheim 45191920 svein.erik@steen-lund.no
  F Terje Berget 91883062 terje.berget1@gmail.com
G2002 H Jakob Heian Ringdal 93023713 jakob_heian@hotmail.com
  F Monica Moore 47332952 monica.moore@nielstorp.no
G2001/VIF H Olav Lydersen 95883368 olav.lydersen@paconsulting.com
  F Trond Aarø 91734442 trond.aaro@me.com
Herrer 2.div H Tom Fokstuen 90085023 tom.fokstuen@gmail.com
Herrer 5.div H Ivar Tryver   ivtryv@hotmail.com
         
JENTER Rolle Navn Mobil E-post
J2010 F Kristine Hagen 93495113 kanderse74@hotmail.com
J2009 H Kristine Høgh 47024118 kristinehgh@gmail.com
  F Linda Helen Olsen 92636115 lindahelenolsen@yahoo.no
J2008 H Marius Karlsrud 93280016 marius.karlsrud@gmail.com
  F Karina Holten Torpp 91605206 karinaholten@hotmail.com
J2007 H Christine Eriksen 93409302 ce@carnegie.no
  F Marit Williamsen 99166482 marit.williamsen@gmail.com
J2006 H Damir Zeljkovic 95116708 damirz@me.com
  H Hans Jørgen Stensvold 92095567 Hjstensvold@gmail.com
  F Hege Wold 93258804 hege@zisson.no
J2005 Henning Hall-Eriksen  48117117  henning.eriksen@telenor.com 
  F Lars Morten Olsen 91565826 nifhandball2005@gmail.com
J2004 Cecilia Bordonado 92656308 cbordonado@yahoo.no
  F Ketil Delmark Pedersen 91888424 ketil@delmark.no
J2003 Kristina Granerød 45400598 kristina_go@hotmail.com
  F Erik Borse 95178616 erik.borse@yahoo.no
J2002 Jeanette Røhmer 93833889 jea.roehmer@gmail.com
  F Tonje Treimo 92285013 tonje.treimo@gmail.com
J2001 H Jeanette Røhmer 93833889 jea.roehmer@gmail.com
  F Mette Helman 40213175 mettehelman@yahoo.no
Jr Elite H Truls Wettergren 90053013 truls@ost-varme.no
  F Berit Bakken 90602571 berit_bakken@yahoo.no
K3/K4 H Magnus Berg 95220282 magnus.handball@gmail.com
  F Janne Osmo Eriksen 90982727 janne@gjerholm.no
K5 H Jørgen Fredriksen 93871204 jorgen.fredriksen@hotmail.com
  F Gitte Sørensen 41551955 gitte.lill.sorensen@gmail.com
ALLSPORT   Navn Mobil E-post
  H Anders Färje 91543655 anders.faerje@norskeskog.com
  F Gunn Olsen 90584704 gunn@2cvkarriere.no