Takk til Team2000 spillere og foreldre for gjennomføring av Cup! Takk til dommere, deltagende lag og alle supportere!
Vi gratulerer Drøbak Frogn med seier i A-finalen i helgens ColorLine BreddeCup på Hallager kunstgress, Nordstrand. DF slo Nesodden 2, 2-0 i en spennende finale. Semifinalene var ikke mindre spennende. I den ene semifinalen slo Nesodden 2, Skedsmo 4, 2-1. I den andre semifinalen til ledet DF 4-0 til pause, og Skedsmo 3 hentet inn 3 mål i andre omgang!! Kampen endte 4-3 til Nesodden 2. Gratulerer til Nesodden med 2ndre plass og Skedsmo 3 og Skedsmo 4 med 3dje plassene!
I B-sluttspillet var det fjorårets A-finalister NIF2 og Holmen 3 som spilte, der NIF 2 vant 2-0. I den andre B semifinalen var det KFUM3 mot NIF3, der KFUM 3 til slutt vant 1-0. B-finalen mellom KFUM og Nordstrand var derfor et "høgdaoppgjør" der NIF2 til slutt vant 2-0.
Gratulerer til alle vinnerne og til alle deltagere for en fantastisk gjennomføring av ColorLine BreddeCup og en underholdende helg!
Nordstrand med en avslappet trener Mario
Nordstrand Team2000 ønsker velkommen til Nordstrand BreddeCup 2015:
* KIOSK SALG LØRDAG OG SØNDAG (SØNDAG KUN KONTANT BETALING) * LODDSALG MED FLOTTE PREMIER *
NB: Søndag er det lagt til pause fra kl 1330 til 1400
PULJEOPPSETT 2015:
Regler og informasjon:
* Kamptid: 2 x 20. min (2 min. pause). Vær effektive på og av banen
* Hjemmelaget starter med ballen
* Bortelaget bruker vest ved lik farge på drakt
* I Innledende kamper er det rangering etter:
1) Poeng 2) Målforskjell 3) Flest scorede mål 4) Innbyrdes – om fortsatt likt 5) Myntkast.
* I sluttspill er det straffesparkkonkurranse ved uavgjort
* Max spillere pr kamp: 18
* Max spillere pr lag: 25 (18 til hver kamp)
* Bruk av overårige spillere: Nei
* Utover dette spilles cupen etter NFFs regler (IKKE utvisning ved GULT kort)
* Eventuelle dispensasjoner må søkes om og godkjennes før første kamp
* Alle lag leverer Lagliste til sekretariatet med navn og draktnummer, før første kamp. Mobil nr til trener og lagleder påføres
* Dette er en BREDDE CUP og vi håper alle legger til rette for morsomme kamper
NYTT 14/10: FREDAGENS KAMPER FLYTTES FRA HALLAGER TIL LAMBERTSETER KUNSTGRESS!! (Gjelder BARE Fredag!)
FREDAG 16 Oktober |
|
|
|
Kamp |
Klokkeslett |
Hjemme |
Borte |
Resultat |
1 |
17:00 |
KFUM 2 |
NIF 3 |
1-0 |
2 |
17:45 |
Skedsmo 4 |
Årvoll 2 |
2-1 |
3 |
18:30 |
Nesodden 2 |
NIF 2 |
3-0 |
4 |
19:15 |
KFUM 3 |
ØHIL 2 |
0-0 |
5 |
20:00 |
Drøbak Frogn |
Skedsmo 3 |
0-1 |
Kamper Lørdag og Søndag spilles som normalt på Hallager!
Lørdag 17 Oktober |
|
|
|
Kamp |
Klokkeslett |
Hjemme |
Borte |
Resultat |
6 |
09:00 |
Holmen IF 3 |
Kolbotn 2 |
0-5 |
7 |
09:45 |
KFUM 2 |
Skedsmo 4 |
3-1 |
8 |
10:30 |
NIF 3 |
Årvoll 2 |
0-1 |
9 |
11:15 |
Nesodden 2 |
KFUM 3 |
3-0 |
10 |
12:00 |
NIF 2 |
ØHIL 2 |
1-3 |
11 |
12:45 |
Drøbak Frogn |
Holmen IF 3 |
4-0 |
12 |
13:30 |
Skedsmo 3 |
Kolbotn 2 |
1-1 |
|
|
Pause - catch up |
|
|
13 |
14:30 |
KFUM 2 |
Årvoll 2 |
1-2 |
14 |
15:15 |
NIF 3 |
Skedsmo 4 |
0-5 |
15 |
16:00 |
Nesodden 2 |
ØHIL 2 |
1-1 |
16 |
16:45 |
NIF 2 |
KFUM 3 |
1-0 |
17 |
17:30 |
Drøbak Frogn |
Kolbotn 2 |
2-1 |
18 |
18:15 |
Skedsmo 3 |
Holmen IF 3 |
0-0 |
Søndag 18 Oktober |
|
|
|
|
Kamp |
Klokkeslett |
|
Hjemme |
Borte |
Resultat |
19 |
09:00 |
A-sluttspill |
Skedsmo 4 |
Kolbotn 2 |
1-0 |
20 |
09:45 |
A-sluttspill |
Nesodden 2 |
Årvoll 2 |
2-0 |
21 |
10:30 |
A-sluttspill |
ØHIL 2 |
DrøbakFrogn |
0-4 |
22 |
11:15 |
A-sluttspill |
KFUM 2 |
Skedsmo 3 |
4-5 (straffekonk) |
23 |
12:00 |
B-sluttspill |
Holmen IF 3 |
NIF 2 |
0-2 |
24 |
12:45 |
B-sluttspill |
KFUM 3 |
NIF 3 |
2-1 |
PAUSE - catch up |
25 |
14:00 |
A-sluttspill |
Skedsmo 4 |
Nesodden 2 |
1-2 |
26 |
14:45 |
A-sluttspill |
DrøbakFrogn |
Skedsmo 3 |
4-3 |
27 |
15:30 |
B-FINALE |
NIF 2 |
KFUM 3 |
2-0 |
28 |
16:30 |
A-FINALE |
Nesodden 2 |
Drøbakfrogn |
0-2 |
RESULTAT INNLEDENDE KAMPER:
Pulje 1 |
K |
S |
U |
T |
Mål |
P |
Plass |
KFUM 2 |
3 |
2 |
0 |
1 |
05-03 |
6 |
2 |
NIF 3 |
3 |
0 |
0 |
3 |
00-07 |
0 |
4 |
Skedsmo 4 |
3 |
2 |
0 |
1 |
08-04 |
6 |
1 |
Årvoll 2 |
3 |
2 |
0 |
1 |
04-03 |
6 |
3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pulje 2 |
K |
S |
U |
T |
Mål |
P |
Plass |
Nesodden 2 |
3 |
2 |
1 |
0 |
07-01 |
7 |
1 |
NIF 2 |
3 |
1 |
0 |
2 |
02-06 |
3 |
3 |
KFUM 3 |
3 |
0 |
1 |
2 |
00-04 |
1 |
4 |
ØHIL 2 |
3 |
1 |
2 |
0 |
04-02 |
5 |
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pulje 3 |
K |
S |
U |
T |
Mål |
P |
Plass |
DrøbakFrogn |
3 |
2 |
0 |
1 |
06-02 |
6 |
1 |
Skedsmo 3 |
3 |
1 |
2 |
0 |
02-01 |
5 |
2 |
Holmen IF 3 |
3 |
0 |
1 |
2 |
00-08 |
1 |
4 |
Kolbotn 2 |
3 |
1 |
1 |
1 |
07-03 |
4 |
3 |
Hallager Kunstgressbane finner du her:
Herregårdsveien 34, 1168 Oslo
Forslag til et par kjøreruter:
* E6 over Nordstrand (Ekebergveien ned ved Nordstrand kirke) eller
* E18 og mot Ingierstrand / Ljan.
Evt se link: http://kart.gulesider.no/m/pJhUc